Metin 3
<font color="white">Server-ul este</font><font color="GREEN"> ONLINE,</font><a href=http://lostmetin2.net/> CLICK</a>

Metin 3

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
In curand N&S Entertainment va lansa mult asteptatul Metin3 . Doveste-ti curajul si intra in lupta !
PENTRU A PUTEA ACCESA TOATE CATEGORIILE FORUMULUI TREBUIE SA FITI LOGAT
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
N&S Entertainment
Statistici
Avem 8700 membri inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: Smyley222

Membrii nostri au postat un numar de 1914 mesaje în 381 subiecte
Parteneri
Subiecte similare
Cuvinte-cheie
Top postatori
[CMG]Smyley (267)

[GA]EAGame (170)

[CMG]Nutzu (160)

ZmoG (154)

Shur0 (142)

[SGA]SmoKe95 (120)

[GT]Chocogirl (115)

stalker12 (79)

DragonBlack (73)

al3xx (63)

Where you from ?

Distribuiţi | 

- NEWS - WE RADY TO GO !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
[CMG]Smyley
CMG
CMG

Puncte : 66600
Data de inscriere : 02/04/2010
Varsta : 22
Localizare : Braila

MesajSubiect: - NEWS - WE RADY TO GO !    Vin Iul 15, 2011 1:34 am

> > > Metin3 < < <

Suntem gata , aproape gata . . . . . . o sa va las un screen cu siteul , si mici cenzurari , pt k nu e gata :

A , da , mi-a propus cineva sa pun un dragon ca mount ( animal de calarit ) , mdah zis si facut .
Dragonul va putea fi cumparat in ,, Item Shop Gold " cu suma de 20 euro , sau sa pice in cutii misterioase , la prestul de 5 euro , cu sansele de 10 % .

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven ©️ Metin 3 Copyright 2010-2011 , all rights reverved by N&S Entertainment Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Copierea temei siteului , sau a elementelor ce apartin strict Metin3 , se pedepseste prin ,, Legea nr 8/1996 privind dreptul de autor " introdus prin legea nr. 285 din 23 iunie 2004 cu caractere boldate au fost modificate sau introduse prin Ordonanta de Urgenta 123 din 1 Sepetmberie 2005

Cu drag !
[CMG]Smyley & Metin 3 STAFF

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.board-metin3.forum-gratuiti.com
[CMG]Nutzu
CMG
CMG

Puncte : 10366
Data de inscriere : 06/09/2010

MesajSubiect: Re: - NEWS - WE RADY TO GO !    Vin Iul 15, 2011 3:20 am

Tin sa precizez ca aceasta tema a siteului nu este permanenta este doar temporara..

Metin3

pt cunascatori..
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
noth1ng
Ex-Staff
Ex-Staff

Puncte : 44
Data de inscriere : 08/07/2011
Varsta : 21
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: - NEWS - WE RADY TO GO !    Vin Iul 15, 2011 3:25 am

Ideea cu dragonul ca mount este una destul de interesanta pentru captarea atentiei...si a distractiei.., Site-ul arata Bine si sper sa le placa tuturor asa cum imi place si mie pe langa asta are si un contrast destul de interesant .Sincer cand am vazut mountul am ramas ceva de genu' Shocked wow ...

Bafta si sa o tineti tot asa

[PROBA]Noth1ng
Sus In jos
[GA]EAGame
GA
GA

Puncte : 239
Data de inscriere : 13/04/2011
Localizare : Iasi

MesajSubiect: Re: - NEWS - WE RADY TO GO !    Vin Iul 15, 2011 8:07 pm

Bv e fain saitul Imi place Very Happy:D:D
Sus In jos
ZmoG
Ex-Staff
Ex-Staff

Puncte : 277
Data de inscriere : 27/06/2011

MesajSubiect: -NEWS-WE ARE READY TO GO!   Lun Iul 25, 2011 10:42 pm

MAI,OAMENI BUNI,PE VOI VA F_-TE TALENTUL?IN HALU ASTA AM AJUNS,NOI ROMANII,SA PLAGIAM TOT CE VEDEM?TOT CEI SMEKER SI E BUN DE PLAGIAT SI NU E FACUT DE NOI(ADICA DE CEI CARE PLAGIAZA,ATI INTELES)SI E FACUT PE MUNCA ALTUIA/-TORA,E BUN?DAI TATA CA ALA SA CHINUIT SA FACA UN JOC,SA IL IMBUNATATEASCA,SA BAGE BANI,DA' CE IMI PASA MIE?NU?CAM ASA E? TU,CUM PARI CAM PROST SI COMENTEZI...O SA FII PRIMUL CARE PLAGIAZA ACEST SERVER?CORECT?
E USOR PENTRU NISTE MUCOSI(MA REFER SI LA ASTIA PESTE 16 ANI),SA ISI FACA UN SERVER PRIVAT DUPA ACEST SERVER OFFICIAL.
CEI CARE FACETI ASTA,SUNTETI NISTE ''RAHATI'',SCUZATI EXPRESIA.
ACESTI OAMENI(SMYLEY SI NUTZU),AU MUNCIT SI AU BAGAT BANI IN ACEST SERVER,DAR VOI,CA NISTE PLAGIATORI CE SUNTETI,VETI FACE UN SERVER PRIVAT NUMIT "DARK METIN3".Eu personal,daca se va face un astfel de server,voi intra si ii voi injura pe CEI CARE AU PLAGIAT,ACEST SERVER OFFICIAL LA CARE SA MUNCIT ATAT DE MULT.
MULTUMESC!

METIN3 EVOLUTION!!!
Sus In jos
[CMG]Smyley
CMG
CMG

MesajSubiect: Re: - NEWS - WE RADY TO GO !    Mar Iul 26, 2011 1:58 am

XpeX19 , am licenta de la GameForge si tot ce e aici ne apartine NOUA , N&S Entertainment acem licenta , drept de sitributie , copyright , game hack shiled etc . .
Mai pe scurt am investit o gramada de bani , eu si nutzu in acest server , e vorba de mii de euro . Odata ce DOAR ! ai dat click pe linkul orcarui site , forum , blog al nostru ,ip-ul tau e salvat in baza noastra de date .
Iti stim : IP-ul , Tara , Orasul , Cartierul , Strada , ce windows ai , ce web search ai etc . . .
Am dreptul sa depun plangere imptriva ta , si nu cred ca ti-ar comveni , nici tie nici familie tale pentru ca eu zic ca dosar penal pentru un joc online . .. e putin cam deplasa . Sper ca nu o sa se ajunga vreodata .
APEL LA RATIUNEA SI GANDIREA VOASTRA ,nu se merita . . .
Ce avem noi aici se numest DREPTURI DE AUTOR , cautati pe net ce puteti pati daca vi le asumati Smile
NU sunt absurd , si stiu ca va place ce facem , si mie miar placea sa faca altul pentru mine si eu sa dau copy -> paste , dar cineva trebuie sa munceasca si de data asta eu si Nutzu suntem aceia . Daca cineva vrea sa ne ia materialul ce apartine EXCLUSIV noua , sunt doua variante :
1. Cumpara drept de uz
2. Copiaza , cu acordul nostru dar : posteaza sura de unde e luata , pe site sa puna :
,, Aces server contine materiale luate de pe Metin3 + LINK-ul nostru "
pe forum lafel , cand intri in joc lafel . . peste TOT .

Cu drag !
[CMG]Smyley and N&S Entertainment

Sus In jos
[banat]
Player
Player

Puncte : 1
Data de inscriere : 27/07/2011

MesajSubiect: ....=))   Mier Iul 27, 2011 1:40 am

[cenzurat]
Sus In jos
ZmoG
Ex-Staff
Ex-Staff

Puncte : 277
Data de inscriere : 27/06/2011

MesajSubiect: Re: - NEWS - WE RADY TO GO !    Mier Iul 27, 2011 3:08 am

Deci,cu toate ca fac dublu post si incalc regulamentul,imi bag ceva in imaginatia ta de 2 lei.
I-a zi,o sa plagiezi acest server official,si o sa faci o pi...z.....de server Privat.NU?
Bai omule,taci naibii,si asteapta jocu,ai facut cont pe acest forum ca sa zici ca distrugi site-ul si forumul?
Ca sa stii si tu,commenturile tale pot fi dovezi...asa ca taci si.....ma abtin sa zic ceva.....asteapta jocul.
Sus In jos
[CMG]Smyley
CMG
CMG

MesajSubiect: Re: - NEWS - WE RADY TO GO !    Mier Iul 27, 2011 4:43 am

@ XpeX19 amice , scri mult si prost , du-te si fa pe desteptul pe alt forum . Oricum esti praf si nu sti nimic . Game Forge nu mia dat mie ( ,, minorul " ) drepturi de a republica si asuma elemente ce le apartin si firmei N&S Entertainment care este inregistrata pe numele tatalui lui [CMG]Nutzu , oricum astea sunt detalii care nu te privesc . Si in legatura cu tema eu zic asa : eu am facut tema asta si leam dato celor de la acel metin , si acum am puso si la mine , contrazice-ma cu vrun drept .
App ban pt spam , hai ceao !

Cu drag !

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven [CMG]Smyley Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Sus In jos
shtefy
Ex-Staff
Ex-Staff

Puncte : 60
Data de inscriere : 29/07/2011
Localizare : Pamant

MesajSubiect: woow....:)   Lun Aug 01, 2011 10:12 pm

Dupa mne e prea tare.....

Sincer inteleg ca poti foarte ushor sa vezi cine tia plagiat si toate cele sa depui plangere.....

Dar sincer e atat de tare incat nu vor rezista sa nu plagieze sigur isi vor asuma riscul bne ca aveti dreptul de a face plangere Very Happy ss ss ss ss
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: - NEWS - WE RADY TO GO !    

Sus In jos

- NEWS - WE RADY TO GO !
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» News Reporter - Regulament
» News Reporter - Activitate
» News Reporter - Sedinte foto

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin 3 :: Game News-
Mergi direct la: